Projektuj z Gala Collezione – pakiet kompletnych narzędzi dla architekta projektanta wnętrz

Firma meblowa Gala Collezione rozpieszcza swoich Klientów asortymentem wyjątkowym, nie tylko pod względem designu i komfortu użytkowania. Pamięta także o tych, którzy mają zacięcie do projektowania wnętrz – architektach, projektantach wnętrz, majsterkowiczach, grafikach komputerowych, czyli innymi słowy o ludziach z wyobraźnią. Są to ludzie, którzy potrafią przekuć swoje wizualizacje przestrzenne, związane z wyglądem pomieszczenia, linią mebli, łączeniem kolorów z bryłą, w oszałamiający efekt końcowy. Gala Collezione przygotowała dla nich kilka niespodzianek.

szezlong Lord

Propozycja pomocy takim ludziom w spełnianiu ich marzeń, w kreowaniu kilkunastu czy kilkudziesięciu metrów swojego domu, jest bezcenna. Zestaw narzędzi, udostępnianych im przez Galę Collezione, pozwala skonkretyzować plany aranżacji wnętrz, obejrzeć swój projekt w różnych konfiguracjach i barwnych zestawieniach. Nawet najlepszy projektant wnętrz potrzebuje niezbędnych pomocy do realizacji swojej pracy, tzw. bazy, która jest pierwszym fundamentem pod przyszły projekt, który ma się finalnie zmaterializować.

Gala Collezione przygotowała na takie właśnie potrzeby pakiet materiałów - typowy „must have” dla architekta wnętrz. Na stronie firmy pod tym linkiem http://www.galameble.com/materialy-dla-projektantow/, każdy zainteresowany znajdzie wiele potrzebnych informacji, niezbędnych do rozpoczęcia tworzenia projektu. Co się w tym pakiecie znajduje? Przede wszystkim bezpłatne biblioteki plików 3D dla poszczególnych kolekcji mebli, przygotowane w różnych formatach: dwg, max, obj i 3ds. Pliki podzielone są na wygodne do pobrania paczki, oddzielnie dla każdej kolekcji. Klikasz, pobierasz, zapisujesz i korzystasz w programie do projektowania, którym się posługujesz. Projektując mebel z elementów wybranego systemu modułowego (np. systemu modułowego Serena), możesz łączyć bryły 3D według uznania, przestawiać je i zmieniać układ - tak by w efekcie skonfigurować sofę, idealnie dopasowaną do potrzeb Twojego klienta. Tak to właśnie działa, czyli sprawnie i innowacyjnie, otwierając przed Tobą szereg nowych możliwości projektowych. Oprócz asortymentu Gala Collezione w zakładce znajdziesz propozycje mebli marki Sweet Sit oraz Gala Primo.

Kolejną propozycją Gala Collezione są biblioteki z teksturami, kolorami skór, tkanin oraz drewna. Dzięki nim możesz pokazać na wizualizacji, jak mebel będzie wyglądać w konkretnym kolorze obicia lub jak będą się prezentować jego nóżki, wykonane z drewna w konkretnym wybarwieniu. Warto przy tym pamiętać, by ostatecznie wybierać kolor na podstawie wzorników dostępnych w salonach meblowych, ponieważ ten wyświetlany na monitorze może różnić się od rzeczywistego ze względu na różny sposób kalibracji tego urządzenia. Biblioteki spakowane są w paczki w formacie ZIP.

Oprócz udostępniania wyżej wymienionych materiałów do pracy przy tworzeniu własnej kompozycji architektonicznej, Gala Collezione oferuje wysyłkę katalogów papierowych z meblami linii Gala Collezione, Gala Primo oraz Sweet Sit oraz umożliwia pobranie ze strony katalogów mebli tapicerowanych w wersji elektronicznej.

Jak widać, jest w czym wybierać. Wystarczy mieć ogólny zarys planu swojego projektu, a dalsze prace wykonasz już przy naszej pomocy. Nigdy projektowanie nie było tak proste i dające wiele satysfakcji podczas pracy.

Komentarze zamknięte.