System modułowy CALPE – z najnowszej kolekcji mebli modułowych.

Meble modułowe dają szereg możliwości konfiguracji – klient ma bowiem wolną rękę w doborze liczby, rodzaju i kolejności brył, które ostatecznie stworzą wymarzoną sofę lub narożnik. Dzięki dowolności w kreowaniu swojego zestawu każdy może wybrać dla siebie optymalne rozwiązanie, ścisłe dopasowane do wielkości pomieszczenia, jego charakteru oraz indywidualnych preferencji. Klasyka czy nowoczesność, jeden kolor a może dwa czy więcej, obicie ze skóry czy tkaniny? Do tego dochodzi wiele dodatkowych funkcji, np. rozkładany barek ze schowkiem na drobiazgi, panel audio, ruchome czy opcjonalne zagłówki. Wszystko to jest w zasięgu ręki każdego Klienta, wystarczy tylko poluzować wodze fantazji i stworzyć idealny dla siebie i rodziny zestaw wypoczynkowy, na którym każdy solidnie się zrelaksuje.

 

 

system modułowy Calpe

 

Nowością w ofercie Gala Collezione jest system modułowy CALPE, bardzo elegancki i wytworny, a także funkcjonalny. Ładnie będzie się prezentował w większym wnętrzu, choć jego gabaryty nie przekreślają też pomieszczeń trochę mniejszych. Ważne, aby dobrze go skonfigurować, wtedy wtopi się w każdy salon, nadając mu niepowtarzalnego uroku. Co wyróżnia system modułowy CALPE? Prostota i wygoda – to dwie priorytetowe cechy. Na pewno cechuje go wyjątkowa miękkość siedziska, co sprawia, że gdy tylko się na nim siądzie, ma się ochotę zatopić w tę wszechogarniającą delikatność. Komfortu użytkowania dopełniają ruchome, regulowane zagłówki, które stanowią idealne oparcie dla głowy i karku, co po ciężkim dniu w pracy jest zdecydowanie niezbędne. Funkcja relaks PLUS, rozkładana elektrycznie (zasilana prądem po podłączeniu kablem do gniazdka elektrycznego lub zasilana akumulatorem),  to zdecydowany strzał w dziesiątkę. Możliwość zmiany kąta nachylenia oparcia i podnóżka w foteluz funkcją relaks PLUS sprawia, że każda forma relaksu zagwarantuje maksimum radości i przyniesie pełnię wygody.

 

Barek ze schowkiem na drobne przedmioty umili natomiast chwile porannego relaksu przy aromatycznej kawie czy wieczornych rozmów z bliskim osobami. Oprócz tego, że posłuży on jako mini stolik na ulubione trunki, świetnie sprawdzi się także jako miejsce na gazety, książki czy piloty do domowego video. Ewentualnie można też umieścić na nim ramkę ze zdjęciem czy inny, miły sercu gadżet, ale to już indywidulana kwestia aranżacji.

 

Jako, że meble CALPE nie mają przeszyć, ani pikowań, nadają się do różnych typów wnętrz. Sprawdzi się więc zarówno w pomieszczeniach bardziej klasycznych, dzięki swojemu minimalizmowi, a także w salonach nowoczesnych. Naturalna, wysokiej jakości, miękka, brązowa skóra, zmieni każde wnętrze w stylowe i eleganckie.   Dzięki drewnianym nóżkom (istnieje możliwość wyboru barwienia) narożnik prezentuje się jeszcze efektowniej. Oczywiście istnieje możliwość wyboru koloru nici oraz obicia – skórzanego lub z tkaniny.

 

System modułowy CALPE wyposażony jest w funkcję spania typu LEOPARD oraz w schowek na pościel. Z tego powodu sprawdzi się zarówno jako idealny mebel do dziennego wypoczynku, jak też wygodne miejsce do przenocowania odwiedzających nas gości.

 

Artykuł powstał przy współpracy z Gala Collezione

Komentarze zamknięte.